SYSTEMY ŚWIETLNE

SYSTEMY ŚWIETLNE

Mając na uwadze najwyższą jakość oferowanych produktów, w naszym asortymencie znajdują się wyłącznie najciekawsze rozwiązania systemów świetlnych. Posiadamy zarówno modele tradycyjne (np. projektory świetlówkowe, projektory halogenowe z czujnikami ruchu, oprawy dogruntowe i najazdowe), jak i LED-owe z analogicznymi i cyfrowymi układami sterowania, dzięki czemu nasi klienci mają możliwość kontrolowania natężenia źródła światła.

Posiadamy także belki oświetleniowe, oprawy awaryjne, warsztatowe, LED-owe oraz typu DOWNLIGHT, naświetlacze metalohalogenowe i oprawy specjalnego przeznaczenia.

Zastosowanie

Nasze oświetlenie idealnie sprawdzi się w halach produkcyjnych, warsztatach, magazynach, laboratoriach, pomieszczeniach handlowych czy podziemnych parkingach. Jak również w gospodarstwie domowym, garażach, stacjach paliw, marketach i hurtowniach.

Podążając za potrzebami współczesnego konsumenta, w naszych produktach stawiamy na wysoką wydajność, długi okres eksploatacji oraz energooszczędność. Natomiast wykorzystana technologia LED pozwala obniżyć koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej, jest bezpieczna dla oczu i przyjazna dla środowiska naturalnego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasi specjaliści dopasują oświetlenie do Państwa indywidualnych potrzeb.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.