OSPRZĘT INSTALACYJNY

OSPRZĘT INSTALACYJNY

W asortymencie naszej hurtowni znajdą Państwo szeroką gamę produktów wykorzystywaną do łączenia instalacji elektrycznej. Proponowany osprzęt instalacyjny charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, między innymi gniazda wtyczkowe, specjalistyczne i teleinformatyczne, detektory ruchu, dzwonki, rozgałęźniki, łączniki oraz przedłużacze.

Dysponujemy wieloma wariantami puszek elektroinstalacyjnych, np. natynkowymi, podtynkowymi i do ścian pustych. Oferowane przez nas artykuły spełniają wszystkie normy dotyczące sprzętu elektrycznego oraz posiadają nowoczesny wygląd, tym samym wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom.

Zastosowanie

Dzięki niecodziennym połączeniom nasze produkty będą pasować do pomieszczeń urządzonych zarówno w stylu nowoczesnym, klasycznym, ale i post industrialnym. Ponadto w asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór przedłużaczy, w tym przedłużacze budowlane, które posiadają specjalną izolację odporną na uszkodzenia mechaniczne. Korzystając z rad naszych pracowników, mają Państwo pewność, że dokonują dobrego wyboru.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.