O nas

Kim jesteśmy?

Przedsiębiorstwo Multimat powstało w 1991 roku. Od 1998 firma stała się członkiem stowarzyszenia INTER-ELEKTRO, co w późniejszym czasie doprowadziło do powstania spółki akcyjnej o takiej samej nazwie. Obecnie zajmujemy się dostarczaniem sprzętu elektrycznego i elektroinstalacyjnego.

Jesteśmy jedną z najdłużej działających hurtowni elektrotechnicznych w Nowym Sączu. Głównym obszarem działalności naszej firmy jest południowa Polska. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko co jest niezbędne podczas prac elektrycznych i elektroinstalacyjnych.

Co oferujemy?

Nasza firma dystrybuuje produkty elektrotechniczne wiodących producentów krajowych i zagranicznych z branży elektrycznej i energetycznej. W swoim asortymencie posiadamy produkty stosowane w wielu gałęziach przemysłowych, jak również w budownictwie czy gospodarstwie domowym. Oprócz standardowych przyrządów i narzędzi, w naszym asortymencie znajdują się również systemy automatyki przemysłowej, automatyka do bram oraz systemy alarmowe.

Dbamy o dobre imię naszej firmy, dlatego też oferujemy nowoczesny sprzęt oraz profesjonalna obsługę każdego klienta. Nasi pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie. Dzięki regularnym szkoleniom jesteśmy na bieżąco z ciągle zmieniającą się branżą i rozwiązaniami w niej stosowanymi. Tym samym gwarantujemy naszym klientom wysoki poziom doradztwa zarówno technicznego, jak i projektowego. W przypadku zamówień indywidualnych zapewniamy najszybszą możliwą dostawę.

7
ILOŚĆ ODDZIAŁÓW
27
LAT DOŚWIADCZENIA
30
PARTNERÓW HANDLOWYCH
39371
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Dlaczego MULTIMAT?

Ponad 25-letni rozwój oraz zdobyte doświadczenie na rynku gwarantują wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Uzyskane certyfikaty oraz uznanie naszych kontrahentów stanowią tego najlepszy dowód. Dziś Multimat to sieć hurtowni elektrycznych na obszarze całej Polski południowej. Główna siedziba firmy znajduje się w Nowym Sączu przy ulicy Jana Pawła II. Posiadamy również swoje oddziały w Nowym Sączu, Krakowie, Gorlicach, Brzesku, Jaśle i Nowym Targu. Stale pracujemy nad rozszerzeniem sieci punktów sprzedaży i wachlarza dostępnych produktów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w jednym z naszych punktów bądź w głównej siedzibie firmy Multimat w Nowym Sączu.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.