AKCESORIA KABLOWE

AKCESORIA KABLOWE

Wśród licznych produktów tej kategorii znaleźć można między innymi profesjonalne korytka elektroinstalacyjne i metalowe, listwy, drabinki, rury karbowane, uchwyty i złączki. Ich głównym zadaniem jest ochrona kabli i przewodów przed uszkodzeniem.

Naszym klientom oferujemy akcesoria kablowe różnego rodzaju, takie jak koryta DLPC do kabli, które wykonane są z PCW. Materiał ten charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną i jest odporny na silne związki chemiczne.

Zastosowanie

Szczególne właściwości naszych produktów sprawiają, że elementy te gwarantują nierozerwalność tras kablowych nawet w uciążliwych warunkach jakie panują w np. kopalniach, oczyszczalniach ścieków, elektrowniach czy zakładach chemicznych. Dodatkowo znajdująca się na całej powierzchni korytek perforacja umożliwia szybki montaż wsporników, kształtek i innych elementów systemu, bez konieczności naruszania struktury takich części instalacji jak czujników, kamer, puszek czy niewielkich rozmiarów szafek elektrycznych. Podczas wyboru danego produktu, klienci mogą liczyć na szybką i profesjonalną pomoc naszych specjalistów.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.